رونمایی از سامانه مدیریت آموزشی طاها (سماط)

سماط یا همان سامانه مدیریت آموزشی طاها همان مدرسه مجازی است.
مدرسه ای که همه ی امکانات لازم را برای والدین و دانش آموزان فراهم می کند که دیگر نیازی به اپلیکیشن ها و نرم افزارهای گوناگون نداشته باشند. در واقع سماط سرعت در نظارت و دقت در انجام وظایف را به آموزگاران و والدین هدیه می دهد.
فاز تحقیقاتی سماط به همت معاونت فناوری و رسانه از خرداد ماه کلید خورد و تقریبا کل تابستان روی بومی سازی آن کار شد تا نهایتا در نیمه دوم شهریور ماه رونمایی شود و آموزشهای آن برای آموزگاران انجام گردید. در حال حاضر سماط از پایه اول تا ششم دبستان را پوشش میدهد و در حدود 400 کاربر فعال دارد. امکانات سماط زیاد است که به همت معاونت فناوری و رسانه با حرفه ای تر شدن دانش آموزان و آموزگاران در استفاده از آن ، به مرور قابلیتهای بیشتر آن آموزش داده خواهد شد.
این سامانه یک LMS به شمار می رود که قابل استفاده بر روی کامپیوترهای خانگی ، لپ تاپ ، تبلت و گوشی های همراه بصورت تحت وب می باشد.
لازم به ذکر است ، کانال سماط در ایتا به آدرس :  eitaa.com/Resaneh_samat  تنها راه ارتباطی است که اخبار و آموزشهای سماط در آن بارگذاری خواهد شد. لذا لازم است همه دانش آموزان عزیز در آن عضو شوند و به پیامهای ارسالی توجه ویژه ای داشته باشند.
از شما دعوت می شود در قسمت ویدئو کلیپهای تولیدی ، فیلم معرفی سماط را مشاهده کنید تا بیشتر با این سامانه بی نظیر آشنا شوید.
نوشتهٔ پیشین
عزاداری محرم با حال و هوای نوجوانان
نوشتهٔ بعدی
پذیرفته شدن دانش آموزان عزیز پایه ششم در آزمونهای ورودی مدارس برتر شهر اصفهان

پست های مرتبط

نتیجه‌ای پیدا نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست