فرم ثبت نام اولیه

"*" indicates required fields


در پیش دبستانی و دبستان پسرانه طاها جهت سال تحصیلی ۱۴۰۴-۱۴۰۳ می‌باشم.

(شماره اصلی جهت ارسال پیامک)

لازم به ذکر است در صورت انصراف از ثبت نام ۵ درصد مبلغ پرداختی کسر می‌گردد.

بسمه تعالی

فرم احراز هویت طاهاولی محترم سلام علیکم
خواهشمند است پس از مطالعه کامل و دقیق ضوابط و آیین نامه های انضباطی و قراردادهای مالی دبستان، فرم احراز هویت ولی دانش آموز را طبق نمونه بارگذاری شده تکمیل فرمایید.

بندهای آیین نامه های انضباطی

اینجانب ولی دانش آموز

1- در صورت دعوت مدرسه به موقع در مدرسه حضور می یابم و شرکت فعال در برنامه های آموزش خانواده و جلسات اولیاء و مربیان را از وظایف خود می دانم.

2- جهت رشد و ارتقای فرزند خود در زمینه های اخلاقی، اعتقادی ،علمی و اجتماعی و سلامت روحی و جسمی فرزندم با مدرسه کمال همکاری و همراهی را می نمایم.

3- تصمیم گیری راجع به تعیین کلاس و آموزگار فرزند خود ، انتخاب راننده سرویس، خودرو و برنامه ریزی استفاده از سرویس را به مدرسه واگذار می نمایم و از تصمیمات مدرسه در زمینه های مختلف حمایت و تبعیت می کنم.

4- در صورت غیبت یا تاخیر حضور فرزند خود در مدرسه ، بلافاصله مراتب را به اطلاع دفتر مدرسه می رسانم و در صورت لزوم گواهی پزشکی ارائه می نمایم و در صورت غیبت بیش از حد فرزند خود،به تصمیم مدرسه در این خصوص عمل خواهم نمود.

5- با توجه به تلفیق شیوه های آموزش سنتی با روش های نوین از جمله مدیریت آموزشی در بستر وب و تشکیل کلاس ها در فضای آنلاین، می دانم که داشتن لپ تاپ و سیستم مجهز از الزامات و ضروریات آموزشی مدرسه طاها می باشد

6- تمام تلاش خود را جهت ایجاد فضای امن و زمینه مناسب تربیتی و آموزشی در منزل و رابطه محبت آمیز با فرزند خود و پاسخگویی صحیح به نیازهای هیجانی و عاطفی او می نمایند و برای این موارد برنامه دارند.

7- در صورت مشاهده علایم بیماری واگیردار در فرزند خود،از حضور وی در مدرسه جلوگیری و ضمن اطلاع فوری به مدرسه ،گواهی پزشکی ارائه می نمایم.

8- از لزوم حضور فرزند خود در کلاس های آموزشی تابستانه اطلاع دارم و این کلاس ها را جهت آشنایی با آموزگار سال بعد و مرور دروس سال گذشته جزو برنامه اصلی مدرسه می دانند.

9- از تماس تلفنی با آموزگار در ساعات آموزشی و از مراجعه مستقیم به کلاس فرزند خود بدون هماهنگی قبلی با دفتر دبستان خودداری می نمایم.

10- اطلاع دارم در صورت عدم انطباق رفتار و انضباط وضعیت آموزشی فرزند خود با مقررات و انتظارات مدرسه،در خصوص وی طبق آئین نامه انضباطی مدارس و قوانین آموزشگاه اتخاذ تصمیم خواهد شد و خود را موظف به تبعیت از تصمیم مدرسه می دانم.

11- با اعزام فرزند خود به اردوها، بازدیدها ،گردش های علمی، تربیتی و تفریحی که در طول سال انجام می پذیرد موافقت و رضایت کامل دارم و امضاء این برگه به منزله ی اعلام رضایت کتبی برای همه اردوها و برنامه های های خارج از مدرسه تلقی می گردد.

12- از قوانین انصراف پس از ثبت نام قطعی اطلاع دارم: قبل از شروع سال تحصیلی 5 درصد / پس از شروع سال تحصیلی و قبل از شروع امتحانات نوبت اول 50درصد / و پس از امتحانات نوبت دوم کل شهریه باید پرداخت گردد.

13- در هنگام حضور در مکان مقدس مدرسه، حجاب و پوشش اسلامی و شئونات فرهنگی را رعایت می نمایم.

14- نظارت کافی بر روند آموزشی و پرورشی فرزند خود را از وظایف خود می دانم و نسبت به تربیت و آموزش فرزند خود بی تفاوت نیستم و هر ماه حداقل یکبار در ساعات ستاره دار جهت بررسی وضعیت آموزشی و رفتاری فرزند خود به مدرسه مراجعه می نمایم و در جهت رفع مشکلات احتمالی کوشا خواهم بود.


دانش آموز عزیز طاها

1- موظف به داشتن ظاهر و پوششی آراسته و مرتب می باشد. در این رابطه استفاده از لباس فرم در مدرسه و مسیر رفت و برگشت الزامی است. (به استثنای زنگ ورزش) ،اصلاح موی سر باید متناسب با شئون دانش آموزی و بدون الگوگیری از مدل های نامناسب باشد.همچنین استفاده از کفش و لباس ورزشی مناسب در زنگ ورزش الزامی است.

2- موظف به رعایت اخلاق و مقررات آموزش و پرورش و مدرسه می باشد،لذا رعایت ادب و احترام را در کلام و برخورد با مسئولین مدرسه و سایر دانش آموزان بر خود لازم می داند و از هر رفتار و کلامی که دور از ادب و احترام باشد پرهیز می نماید.

3- رعایت بهداشت فردی و نظافت اجتماعی را وظیفه خود می داند و جهت پاکیزه نگهداشتن و نظافت مدرسه همکاری می نماید.

4- از همراه داشتن پول زیاد (بیش از حد مورد نیاز) ، لوازم التحریر و وسایل تجملاتی ، فانتزی و گران قیمت ،وسایل غیرضروی و اسباب بازی در مدرسه جداَ خودداری می نماید.

5- مراقبت از وسایل شخصی و حفاظت از اموال و وسایل مدرسه را وظیفه خود می داند و در صورتیکه با قصور خود باعث ایجاد خسارت برای مدرسه یا سایر دانش آموزان شد ، با اطلاع والدین خود جبران می نماید.

6- می داند غیبت و تاخیر غیر موجه در کلاس های درسی در دفتر انضباطی ثبت می گردد و در ارزیابی انضباطی تاثیر منفی دارد. لذا از هر گونه دیرآمدگی و غیبت غیر مجاز خودداری می نماید.

7- حضور به موقع در مدرسه و شرکت در مراسم آغازین صبحگاه را بر خود لازم می داند و از ترک مدرسه قبل از پایان ساعات آموزشی و بدون هماهنگی مسئولین مدرسه جداَ خودداری می نماید.

8- از اهمیت حضور فعال و مشارکت در فعالیت های فوق برنامه و برنامه های پرورشی،ورزشی ،فرهنگی و علمی آگاه است و تمام تلاش خود را جهت حضور و همکاری در اینگونه برنامه ها می نماید.

9- از همراه آوردن تغذیه غیربهداشتی و مضر به مدرسه جداَ خودداری می کند و استفاده از بطری آب یا لیوان شخصی را بر خود لازم می داند.

توجه: جهت احراز هویت لازم است ولی محترم دانش آموز مانند عکس نمونه زیر ، فرم تکمیل شده را در دست بگیرد و تصویر باکیفیت خود را همراه با فرم(مانند نمونه) ارسال نماید.

نکته مهم: داشتن امضا و اثرانگشت بسیار مهم بوده و باید در محل مربوطه درج شود در غیر اینصورت فرم اعتباری ندارد.

فرم خود را مثل نمونه زیر پر و ارسال کنید

Max. file size: 5 MB.

هزینه پیش پرداخت